Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Firma produkcyjna PROFILEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - wiodący na polskim rynku producent kompletnych linii transportujących i przenośników (systemów transportu wewnętrznego) poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

www.profilex.com

Miejsce pracy: Łask woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych

  • współpraca z dotychczasowymi klientami Firmy na wyznaczonym terenie działania

  • realizacja celów sprzedażowych

  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji

  • raportowanie prowadzonych działań handlowych i wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

praca@profilex.com

w tytule wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)."