Profilex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Orchów 28a
98-100 Łask

NIP 829-10-73-509

Sekretariat i dział handlowy pracuje w godzinach 8:00 - 16:00

Sekretariat:

tel.       +48 43 823 93 06
tel.       +48 43 825 55 80
tel/fax. +48 43 825 30 85
profilex@profilex.com

Dział Handlowy:

Linie transportujące/ Przenośniki

Województwa: 

Łódzkie, Lubelskie, Mazowieckie -  południowa część

Szubski Dariusz

tel.: 693 127 107 wew. 124

mobile: 603 70 88 00

dariusz.szubski@profilex.com

Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

Tomasz Kowalczyk

tel.: 693 127 107

mobile: 502 343 058

tomasz.kowalczyk@profilex.com

Mazowieckie -północna część, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie

Różański Mariusz

tel.: 693 127 107 wew. 154

mobile: 501 467 883

mariusz.rozanski@profilex.com

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Paweł Świgulski

tel.693 127 107 wew. 152

mobile: 519 154 032

pawel.swigulski@profilex.com

Dolnośląskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Bartos Wiktor

tel. 693 127 107 wew. 160

mobile: 501 467 894

wiktor@profilex.com

Śląskie, Opolskie

Hoffmann Dariusz

mobile: 797 168 232

dariusz.hoffmann@profilex.com

Tworzywa sztuczne/ Produkcja Płyt PE-UHMW/Części do maszyn/Obróbka CNC

Województwa: 

Łódzkie, Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie

Ewa Pakulska

tel.: 693 127 107 wew. 124

mobile: 605 433 043

ewa.pakulska@profilex.com

Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Mirosław Kaniecki

tel.: 693 127 107 wew. 128

mobile: 607 056 266

miroslaw.kaniecki@profilex.com

Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie,

Agnieszka Piotrowska

tel. 693 127 107 wew. 160

mobile: 605 607 651

agnieszka.piotrowska@profilex.com

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Śląskie

Daniel Białek

tel. 693 127 107 wew. 159

mobile: 515 342 100

daniel.bialek@profilex.com

Dyrektor działu handlowego

Andrzej Tomczak

mobile: 667 408 480

andrzej.tomczak@profilex.com


 

Księgowość i  Kadry:

Emilia Motylska

tel. 693 127 107 wew. 130

emilia.motylska@profilex.com

Beata Półgrabia

tel. 693 127 107 wew. 134

beata.polgrabia@profilex.com


Zaopatrzenie:

Agnieszka Różańska

tel.: 693 127 107 wew. 126

mobile: 605 825 898

agnieszka.rozanska@profilex.com


Zaopatrzenie w narzędzia:

Marcin Rybka

tel.: 693 127 107 wew. 140

mobile: 501 467 893

marcin.rybka@profilex.com


Dział IT 

Krzysztof Lipowski

tel.: 693 127 107 wew. 135

krzysztof.lipowski@profilex.com

Inspektor Ochrony Danych

Michał Poradziński

mobile: 791 404 055

iod@profilex.com


Partner handlowy w Niemczech

Bogdan Potempa

mobile: +49 172 402 52 34

b.potempa@gmx.de